Hlavní menu

About us

We are a purely Czech company that provides its services as a supplier of special castings, moulds and final products in both single-piece and small-batch production to dozens of customers from all over the Czech Republic.

Only state-of-the-art technological processes and materials are utilized in the manufacturing process. The company was founded in 2005, but its key representatives have had rich experience in this business.

Downloads

 
 

We support

HM MODEL, s.r.o. supports the activities of cultural, social and public associations, interest groups and sports clubs:

Jsme dobrými anděly

56e0370fd6baa-screenshot20160309at15-44-38.png

Potvrzujeme, že HM MODEL, s.r.o. je od 10.2.2015 Dobrým andělem a pomáhá tak několika rodinám v jejich tíživé finanční situaci, do které se dostaly vlivem zákeřného onemocnění.

SDH MLHA Křenovice a Generální oprava PPS 12 - Hasičský stříkač

Oddíl mladých hasičů byl opět obnoven při Hasičském sboru Křenovice v září 2002. V roce 2005 děti vymyslely nový název oddílu, takže se nyní jmenujeme MLHA – MLadí HAsiči Křenovice.

Křenovický Rakovec

Podporujeme folkový festival "Křenovický Rakovec"

KOS Křenovice

Křenovské Občanské Sdružení dětí a mládeže při ZŠ Křenovice. Členem KOSu se stávají zájemci z řad dětí a mládeže z Křenovic i Hrušek, dospělí vedoucí kroužků a rodiče dětí. Činnost je většinou organizována během roku a během toho minulého měl KOS téměř 200 členů.

MODEL KLUB Křenovice

MODEL KLUB Křenovice