moderni-firmaMetalizační, pokovovací a naprašovací přípravky

Naše firma provádí konstrukci a výrobu celokovících a částečně kovících závěsů pro pokovení plastových dílů světlometů, které najdou široké uplatnění v automobilovém průmyslu, hlavně u osobních a nákladních vozidel. K tomuto účelu využíváme moderní technologie, jako je 3D tisk, z jehož pomocí tvoříme některé typy světel, a optickou digitalizaci. K následné výrobě formy na kompozitní masku z uhlíkového vlákna využíváme několik moderních CNC fréz. Na rozdíl od podobných masek vyrobených vstřikováním plastů, pružnost uhlíkových vláken a jejich složení zabraňuje vznikání vnitřního pnutí a tvoření deformací, které by následně negativně ovlivňovaly kvalitu pokovení.

Technologie digitalizace

K převodu fyzicékého modelu do polygonového modelu používáme optickou digitalizaci (3D skenování), která nám umožnuje vytvořit přesnou digitální kopii tělesa reflektoru, následně zpracovatelnou v CAD systémech.

Údržba a oprava

Naši specialisté se rovněž zabývají opravou přípravků, jejich údržbou a úpravou, aby se docílilo dokonalého pokovení požadovaných částí dílu.

udrzba-pripravku

Up-to-date

Naše produkty jsou „up-to-date“ s nejnovějšími výrobními postupy a splňují extrémní požadavky, které jsou kladeny na tuto část výrobního procesu.

opravy-pripravku

Poptávka metalizačních přípravků

+
napiste-nam napiste-nam